Bronzluğu maksimum uzatın! Bu yıl Ramazan’ın, yazın son aylarına denk gelmesiyle, yaz tatil sezonunu erken kapattık. Özellikle hafta sonu kaçamakları yapamayacak ya da gelecek bayram tatilinde uzaklara gidemeyeceklere, bronz kalmanın özel formüllerini derledik.

Suda bulunan, cildi kurutan ve teninizin bronzluğunu soluklaştırabilen kireci etkisiz hale getiriyor. Saçlarınızı sakın unutmayın. Saç uçları eğer kırık ve hasarlı görünüyorsa şampuanlama işlemine geçmeden önce yağ banyosu yapın. Saç tellerine boydan boya bu sihirli yağı sürün ve saç derinize masaj yapmayı ihmal etmeyin.

Saçların beslenmesi adına hındistan cevizi yağı ilk olarak saç derisine baskılı masaj uygulanıyor, sonra vücuttaki kaslar boyunca uzun masaj hareketleriyle seansa devam ediliyor. Bu sırada saçlarınız derinden besleyici bir yağ bakımından geçmiş ve havluyla sarılmış oluyor. Özellikle kalıcı bronzluğun anahtarı olarak bilinen bronzlaştırıcı kozmetik ürünleri de bir işe yaramıyorsa yapmanız gereken bir çikolata yağı veya kahveyle cildinize dairesel hareketlerle masaj yapmak. Bu işlemi düzenli olark cildinize uyguladığınızda kalıcı bronzluğu da fazlasıyla yakalamış olacaksınız.