Bunu bir tesadüf olarak da görebilirsiniz ama bazen başka ruh hallerine büründüğünüzde, kendinize bu durumu hangi faktörlerin etki ettiğini sorup durursunuz. Aslında duygu değişimlerine yönelten etkilerden daha doğrusu, duygunuzu yansıttığınız başlıca dışa vurumlardan en önemlisi belkide sürdüğünüz oje rengidir ve aslında oje renginiz karakterinizi yansıtan önemli bir ayrıntıdır.

MAVİ

Mavi oje duygularınızdaki derinliği ve korkusuz olduğunuzu ifade etmektedir. Bahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen renklerin başında gelir. 

TURUNCU

Çok hareketli, maceracı, esprili bir gün için aradığınız oje rengi turuncudan başkası olamaz. Rahat ve umursamaz tavır takınmak isteyenlerin başvuracağı bir renktir. 

KIRMIZI

Kırmızı dediğimizde aklımıza yine tutku ve aşk kelimeleri geliyor. Kırmızının dikkat çekecek özelliği farkındalık oluşturmaktan sıkılmayan, iddialı kişilerin sıklıkla kullandıkları oje renklerinden oluyor. 

BEYAZ

Beyaz oje güven duygularını temsil eder. Arkadaşlarına daha bağlı olmayı, sevgiyle yaşamayı temsil eder. 

SİYAH

Siyah oje dominantlığı anlatır. Siyah renk sizlere özgüven aşılar. Hızlı kararlar alıp, doğru biçimde hayata aktarmakta başarı sağlarsınız. 

METALİK OJE

Cesareti ve kararlılığı anlatmaktadır. Bu renklerdeki ojelerin kısa zamanda daha cesur kararlar almanızı sağlayacağı örneklerle ispatlanmaktadır.

MOR

Mor oje; çekiciliği, şıklığı ve başarıyı anlatmaktadır. Özgürlüğünüze karışılmasını hiç istemessiniz aksi halde çabuk sinirlenebilirsiniz.

PEMBE

Pembe renk, hareketli bir yaşamı, hayat dolu olmayı sağlamaktadır.