Uzun süredir hayatımızda olan Aletli Pilates ile rakip duruma gelen Gymstick ile tüm kaslarınızı çalıştırabilir ve fazla yağlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Gymstickin en güzel avantajı ise evde yapabileceğiniz bir spor olmasıdır. Spora vaktim yok diye üzülmeyin, Gymstick’i evde yapmaya hazır olun. 

İNCE BİR BELE SAHİP OLUN

İnce bir bel hepimizin hayalidir. Kadın ve erkek için önemli olan bu inceliği, Gymstick ile yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kullandığınız aletle bel inceltme hareketlerine ağırlık vermek olacaktır. 

GYMSTİCK HAREKETLERİ VE YARARLARI

Gymstick ile vücudunuz esneklik kazanırken aynı zamanda kas hacminiz artar. Ayrıca vücudunuzdaki bütün kaslarınızın çalışıyor olması sizin daha az yorulmanızı sağlayacak. Evde bile yapabileceğiniz bu spor sayesinde istediğiniz görüntüye kısa bir zaman içerisinde kavuşmuş olacaksınız. Sadece sabretmeniz gerekiyor.

SIKI BİR VÜCUDA SAHİP OLMAK

Sıkı bir vücudunun olmasını kim istemez ki? Gymstick ile sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Devamlı olarak yaptığınız takdirde sizi hiç bırakmayacak, sağlam ve dinç bir fiziğe sahip olmanız kaçınılmaz bir gerçektir.