Makyaj kusurlarımızı gizleyerek güzel yanlarımızı ön plana çıkardığımız küçük bir oyundur. Hepimizin şikayet ettiği, beğenmediği bir noktası vardır. Ama üzülmeye gerek yok, küçük numaralarla memnun olmadığınız yerlerinizi bir noktaya kadar değiştirebilirsiniz. Yüzde uygulanan tüm makyaj teknikleri kusurlarımızı kama amacına yöneliktir. Gerçekten istediğiniz o mükemmel görünüm için estetik operasyona gerek olmadan makyaj hilesiyle geniş olan bir burnu inceltebilirsiniz.

BURUN BÖLGESİ MAKYAJLA KÜÇÜLTÜLEBİLİR

Her kadın görünümüne önem verir ve yüzünde muhakkak değiştirmek istediği bir nokta vardır. Kimi gözlerinin daha büyük kimi de yüzünün daha ince görünmesini ister. En çok değiştirilmek istenen de burundur. Bunun için estetik operasyonlardan önce başvuracağınız bir yol var. Makyaj hilesiyle geniş olan bir burnu inceltebilirsiniz. İşte o yöntem.

GENİŞ BİR BURNU İNCELTMENİN EN BASİT YOLU

Önce, kaşlarınızın hizasından başlayarak burnunuzun üst köprüsü boyunca koyu renkli bir fondöten ile iki çizgi çekin. Sonra burnunun ucunu karartın. Burnun üst kısmına daha açık bir renk uygulayın ve hepsini bir süngerle harmanlayın. Burun şekillendirmek için bu basit tekniği kullanabilirsiniz.