KADINLAR ARASINDA YENİ ÇILGINLIK KULAK MAKYAJI

Her gün yeni bir akımla karşı karşıya geldiğimiz bu dönemde modanın yeni gözdesi de kulak kenarlarına makyaj yapmak oldu. Parti ve festivallerde karşılaşacağımız renkli , simli parlak ve yoğun ışıltılı renkler ile yapılan kulak makyajı sıra dışı izlenimler ortaya çıkıyor. Kulağın dış hatalarına yapılan bu makyajın amacı ilgi çekmek. Bu makyajı yaptığınızda küpe takmamak gerekiyor. 

NEDEN KULAK MAKYAJI YAPILIR?

-Küpe, piercing, kulak aksesuvarı (earcuff) veya dövme yerine güzel ve değişik bir alternatif olarak düşünülebilir. Üstelik yıkayınca çıkan cinsinden! Kalıcı değil, acı yok…-Kulak makyajının çıkış noktası, Elf Prensesi gibi çarpıcı ve çekici, sıra dışı bir görünüme kavuşmak. Özellikle parti ve festival gibi yerlerde ortama çok yakışacağı ve popülerlik kazanacağı kesin…-Eğer gerçek bir trendsetter iseniz, kulak makyajını mutlaka denersiniz! İlham verici olmak için…

KULAK MAKYAJI NE İLE YAPILIR? 

Kulak makyajı far ve eyeliner kullanılarak yapılabilir.

KALEM FAR, Kalem Far, çok yönlü kalem fardır. Yumuşak ve kremsi yapısı, kolay ve pürüzsüz uygulanmasını sağlar. Uzun süre kalıcı formüle sahiptir.

STİK FAR, Stik Far uzun ömürlü ve yoğun renk sağlayan stik göz farıdır. Bu kadifemsi formüllü stik far, mat ve ışıltılı olmak üzere 8 farklı renge sahiptir.

EYELİNER, Eyeliner bunu sadece far ile değil klasik ya da spor görünüm kazanmak için eyeliner ile de yapılabilir.

IŞILTILI KREM FAR, Işıltılı Krem Far, dağılmadan ya da kırışıklık oluşturmadan 16 saat boyunca yeni uygulanmış gibi canlı görünümünü koruyan ışıltılı, kremsi fardır. Yumuşak ve eşit bir görünüm için parmak uçlarıyla bile kolayca uygulanır. Yüksek pigmentasyona sahiptir.