Becca Peet adlı 21 yaşındaki genç kız, yeni yaşı için saçlarının rengini açtırmak istedi. Kuaföre giden genç kız, yapılan bir hata yüzünden kafa derisi yandı. Kafa derisi enfeksiyon kapan genç kız, günler sonra kel kaldı. Geç kızın saçlarını açtırma isteği hastaneyle sonuçlandı. Genç kızın kafa derisinde kimyasal yanıklar oluştuğu için, kafa derisinin bir kısmı kel kaldı. 24 yaşına giren Becca Peet, her sabah uyandığında kelliğini saklamak için oldukça fazla uğraş veriyor.

Becca Peet isimli genç kız, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: ''Yeni yaşım için saçlarımın rengini açtırmak ve ışıltılı görünmesini istedim. Kuaför boyama işlemini bitirdikten sonra derime sanki kızgın yağ dökmüşler gibi büyük bir acı hissettim. Saç derim git gide daha fazla yanmaya başladı. Saçlarım folyolardan buharlandı. Kuaföre saçımın yandığını söyledim ancak normal olduğunu belirtti. Sonunda ısrarlı söyleyince folyoları açtı. Kafamın uyuştuğunu hissettim. Saçlarımı kurutmak için fön makinesini çalıştırdığında canım o kadar çok yandı ki kapatmasını söyledim''

Kuaförden eve döndüğünde saç derisi su toplamaya başlayan genç kız Becca Peet'in yarası enfeksiyon kaptı. Yapılan operasyonla saç bölgesindeki enfeksiyon temizlendi ama genç kızın kafasında kellik oluştu. Saçını bu hale getiren kuaför, genç kızdan özür dileyerek tedavi masraflarını karşılamak istedi.