Kadınlar her zaman güzel ve bakımlı görünmek isterler. Aslında güzel görünmek için yapmanız gerekenler çok basit. Bu ipuçları sayesinde kendini anında daha genç ve canlı hissedeceksiniz. İşte tavsiyelerimiz;

Tel tokaları aslında yanlış takıyor olabilirsiniz. Dalgalı yeri saçın içinde kalacak şekilde takmalısınız. Bu sayede tokaların saçınıza zarar vermesini önlersiniz.

At kuyruğunu daha dik tutmak için tel toka kullanabilirsiniz. Kullandığınız tel tokayı at kuyruğunuzu tutturduğunuz tokaya dik bir şekilde sabitlerseniz saçlarınız daha hacimli görünecektir.

Örgülerinizi diş fırçası ile tarayarak daha düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz.

Saç renginizde bir far veya allık ile saçlarınızın daha yoğun görünmesini sağlayabilirsiniz. Oje sürdükten sonra ellerinizi buzlu suya sokarsanız hızlıca kurur. Göz altı kapatıcısını soldaki gibi sürmelisiniz. Kıyafetlere bulaşan fondöten lekesini tıraş kremiyle temizleyebilirsiniz. Kuruyan maskaranın içine lens suyu damlatırsanız çözünür. Kirpik kıvırıcıyı ısıtarak kullanırsanız daha kalıcı olur.
İki rimel katmanı arasında kirpiklerinize pudra sürün. Göz altı şişliğine serin yeşil çay poşetleri iyi gelir. Dudağın ortasına kapatıcı sürerseniz ve dağıtırsanız dudaklarınız daha doldun görünür. Üzerine doğal dudak renginde bir ruj tercih etmelisiniz.

Parfüm sıkacağınız bölgeye vazelin sürerseniz kokusu daha uzun süre kalır.