Her zaman kadınsı bir tercih olan dantelli kıyafetler bu yılın trendleri arasında oldukça ön planda yer alıyor. Üzerinizde çok zarif duracak dantelli kıyafetlerle gecenin en çekici kadını siz olabilirsiniz.

Hem elegan hem de şık bir görünüm sağlayan dumanlı göz makyajı ayna karşısında makyaj için saatler harcamadan çekici görünmenizi sağlar. Sade yüzünüze uyguladığınız buğulu göz makyajınız ile bir anda havanız değişecek.

Göz alıcı ve çekici görünmenin bir parçası olan topuklu ayakkabılar stilinize şıklık katıyor. Saatlerce üzerinde durmak zor olsa da kot pantolonla dahi giydiğinizde muhteşem bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.

Kırmızı dudaklarla her zaman çekici görünmek mümkün. Dudak parlatıcılarını bir kenara bırakın, cesur ve çekici görünmek için kırmızı rujları tercih edin. Bu sayede yüzünüzdeki en önemli bölge olan dudaklarınızı daha da belirginleştirecek kusursuz bir görünüm yakalamak mümkündür. 

İster mini etek, isterseniz mini bir elbise, isterseniz mini bir şort… Seçiminiz hangisi olursa olsun bu kıyafetle oldukça seksi görüneceksiniz. Modası hiç geçmeyen mini elbiselerden gardırobunuzda mutlaka olmalı.