Hamilelikte nasıl giyindiğimizin oldukça büyük önemi bulunmaktadır. Yaz gebeleri diğer mevsimlerdeki gebelere göre biraz daha şanssızdılar. Bunun nedeni ise, hamilelikten dolayı oluşan sıcak basmalarına bir de hava sıcaklığının eklenmesidir. 

HAMİLE PANTOLONLARI

İnce ve pamuklu kumaştan yapılmış, uçuş uçuş hamile pantolonları anne adaylarının rahat bir yaz dönemi geçirmelerine yardımcı olur.

JİLE ELBİSELER

Yazın vazgeçilmezlerinden olan jileler; keten ve ince pamuklu kumaştan yapılmış farklı model ve renk seçenleriyle yaz hamileri için iyi bir alternatiftir.

SALOPETLER

Hem kış hem yaz gebelerinin giymekten hiç bıkmayacağı kıyafetlerden birisi de salopetlerdir. Renk renk ince kumaştan yapılmış salopetler anne adaylarının gardırobunda olmazsa olmazlar arasında yer alır.

UZUN TUNİKLER

İnce pamuklu kumaştan yapılan uzun bol tunikler, altına giyilecek renk renk taylarlarla gebelerin yaz aylarında rahat rahat giyebileceği kıyafetler arasındadır.

TULUMLAR

Hamileler için farklı modellerde yapılmış tulumları gün içerisin de giyerken biraz zorlansanız da akşam yemeği ya da düğünler için şık ve farklı bir alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

ROBALI ELBİSELER

Göğüs altından büzgülü elbiseler de her dönem kullanabileceğiniz kıyafetler arasında yer alır. İnce vücudunuzu sarmayan elbiseler yazın sıcağında rahat etmenizi sağlayan kıyafet seçenekleri arasında yer alır.

T-SHİRTLER

Hamileler için hazırlanmış farklı tasarımları olan esprili tişört de yaz dönemi anne adaylarının vazgeçilmezleri arasındadır.

TAYTLAR

Üzerine giyeceğiniz farklı desen, renk ve model tuniklerle kombine edeceğiniz taytlar içinde en çok rahat ettiğiniz kıyafetler arasında yer alır.