Özellikle belirli bir yaştan sonra ise kadınlarda kirpik dökülmeleri hızlanıyor. Rimellere ne denli para harcarsanız harcayın eğer kirpikleriniz yeterli uzunlukta ya da dolgunlukta değilse çoğu hiçbir işe yaramaz.

KİRPİK BOTOKSU NEDİR?

Hayalinizdeki yoğunlukta ve uzunlukta kirpiklere sahip olmanızı sağlayan kirpik botoksu altı etapta gerçekleşiyor. İlk aşamada kirpikler temizlenerek yağdan arındırılarak bu işlem kirpiklere kolayca uygulanmaya başlanıyor.

KİRPİK BOTOKSUNUN UYGULANMA SÜRESİ NEDİR?

Altı işlemde gerçekleşen bu uygulama için uzun saatler ayırmanıza hiç gerek yok. İş yerinizde öğle aranızda dahi yaptırabileceğiniz bu uygulama 1 saatlik bir zamanda tamamlanıyor. Kirpik botoksu sanılanın aksine birçok yöntemden çok daha kalıcı ve etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

KİMLER YAPTIRABİLİR?

Buna engel olabilecek herhangi bir sağlık probleminiz yoksa bu uygulamayı hemen şimdi yaptırabilirsiniz. Özellikle sabah uyandığında rimel sürmeden de aynaya keyifle bakmak isteyenlerin tercihi olan kirpik botoksu yoğun ve dolgun kirpiklere sahip olmak isteyen herkes tarafından yaptırılabilir. Herhangi bir bakım gerektirmese de bu uygulamanın uzun süre aynı güzellikte kalabilmesi için kirpiklerinize gösterdiğiniz özeni göstermeye devam etmelisiniz.