Yaz aylarının da gelmesiyle deniz sezonu açılmış bulunuyor. Bu sezon plaj modasına en uygun şekilde giyinmek ve plaj modasına yön vermek isteyen kadınlar yaza oldukça iyi hazırlandı. Siz de bu son trendlere uygun giyinmek istiyorsanız önerilerimizi plajlarda kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Bu yaz, rengarenk saç tüyleri eğlenceli kişiliğinizi ve yazın sıcaklığını saçlarınıza taşıyacak. Salaş örgü ve topuz modellerini de renklendiren saç tüylerini ince örgülerle daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

Güneş ışıltısının saçlara yansıdığı yaz aylarının vazgeçilmez modellerinden biri de yarım topuz saçlar! Bu sene de plajlarda nemli saçların doğal görünümüne uygun yarım topuz saç modeli popülerliğini sürdürüyor. Bu saç biçimi sadece plaj için değil, aynı zamanda havuz partileri için de iyi bir seçenek olmaktadır.

Plaj saçları söz konusu olduğunda dalgalı saç modeli olmazsa olmaz. Denizden sonra ufak dokunuşlarla şekillendirilen dalgalı saçlar, adeta bir denizkızı havası katıyor. Saçlardaki doğal ışıltıları, iri dalgalı saçlar plajlar da bu sene de çok moda. Özellikle bu şekildeki saçlar gün batımında adeta bir güneş gibi parlamanıza yardımcı olmaktadır.