Kadınlar için olmazsa olmaz çantalar kıyafetlerin de tamamlayıcısı olarak oldukça büyük öneme sahip. En önemli soruların başında ise hangi kıyafet ile hangi çanta kullanılabilir sorusu geliyor. Öncelikle dikkat edilmesi gereken hususların başında kıyafetinizin tarzı geliyor. Genel kanı ayakkabı ile çanta kombini oluşturmak olarak görülse de aslında her ikisi de giyilen giysinin türüne göre şekil alıyor. Bu bakımdan öncelikle giysinizin tarzını belirlemek de fayda var. Her kıyafetinize uygun çanta almak neredeyse imkansız değil mi? Peki bu tek bir çantayla mümkün desek?

The One isimli çanta diğer çantalardan farklı olarak bir mimar tarafından tasarlanmış. İlk bakıldığında deri bir sırt çantası gibi görünüyor. Ama çantanın dışı fermuarla takılıp çıkarılabilen bir kılıftan oluşuyor. Ürünün tasarımcısının amacı değişen ruh hali ve ihtiyaçlara ayak uydurabilecek bir çanta oluşturmak. Bu niyetle yola çıkan tasarımcı istediğini elde etmiş diyebiliriz.

BU ÇANTALAR GEOMETRİK DESENLERİYLE KENDİNE HAYRAN BIRAKIYOR!

Bu çantayı alarak istediğiniz kılıfla her kıyafete ve tarza uydurabilirsiniz. Çanta şimdilik Amsterdam'daki çanta müzesi Tassenmuseum Hendrikje'de sergileniyor. Tasarımcı, hem çantayı üretip piyasaya sürmek için maddi kaynak arıyor hem de bu çantaya özel tasarım kılıflar konusunda araştırmalarına devam ediyor.