REİS FİLMİYLE ERDOĞAN'DAN FAYDALANMAYA ÇALIŞTI, SIRADA 15 TEMMUZ'UN RANTI MI VAR?


Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu eden ve kötü bir yapım olarak vizyona giren Reis filmi gişede çdibe vurmuştu. Erdoğan üzerinden para ve rant kazanmayı amaçlayan bu filmin yapımcısı, skandal bir filme daha imzasını koydu.

BU FİLM KİME HİZMET EDİYOR, FETÖ'YE Mİ?


15 Temmuz'un rantını hedefleyen yapımcı, 15 Temmuz destanını anlattığını öne sürdüğü filmde, FETÖ'cü alçakların o gece yapmayı planladığı fakat başaramadığı ne varsa filme aldı.


ERDOĞAN'IN AİLESİ KATLİAMA UĞRARKEN SAHNELENİYOR


Yapımcı Ali Avcı'nın yeni proje diye öne sürdüğü film tam bir skandal. Öyle ki filmde, birebir benzettikleri Erdoğan ve ailesi, FETÖ'cü hainlerce korkunç bir katliama maruz kalıyor. Erdoğan'ın çocukları, damadı, eşi ve hatta torunu dahil darbecilerin kurşunlarına hedef oluyor ve onların cansız bedenleri filmde açıkça gösteriliyor.

CUMHURBAŞKANI'NIN KAFASINA SİLAH DAYAMAK KİMİN FİKRİ?


Filme ait görüntülerin sonrasında, Erdoğan'ın başına silah bile dayadıkları açıkça gösteriliyor.

15 TEMMUZ'DAN RANT SAĞLAMAYA ÇALIŞANLAR VAR


15 Temmuz sadece darbe kalkışmasının bastırılması değil, bir milletin, kendisini esir almaya, iradesine göz dikmeye kalkan ve yabancı istihbaratlarca desteklenen terör örgütü FETÖ'ye karşı elde ettiği kesin bir zafer, bir destansı mücadelenin ismidir. Bu destanı, paraya ve ranta çevirmek isteyen, üstelik bunu Cumhurbaşkanı ve ailesi üzerinden yapmaya çalışanlara kim dur diyecek?