Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, 21-27 Eylül tarihleri arasında Hakkari, Şırnak, Mardin, Siirtve Diyarbakır'da eli kanlı terör örgütü PKK’ya yönelik sürdürülen mücadelelerde 63 terörist öldürüldü.

Bununla birlikte yasa dışı bir şekilde sınır geçişi yapmak için harekete geçen 16 bin 172 kişi de ele geçirildi.

PKK TERÖRİSTLERİ ŞİMDİ DE LGBT’Lİ OLDU

Rakka'da terör örgütü PKK/YPG safında savaşan yabancı bir terörist omuzunda PKK/YPG arması ile birlikte eşcinselleri temsil eden armayla poz verip sosyal medyada paylaştı.

Sözde Kürt halkı için savaştığını iddia eden teröristin fotoğrafı büyük tepkilere neden oldu. LGBT'li teröristler Suriye'de eşcinsel haklarını savunmak için savaştıklarını iddia etti.

ŞAŞIRTMADILAR

Türkiye'de etek giyip polise ve askere saldıran PKK'lı teröristlerin Suriye'de eşcinsellerle kol kola savaşması şaşırtan bir durum olmadı. Türkiye'de etek giyip saldıranlar, Suriye'de eşcinsellerle kol kola gezmekte.

PKK’NIN TERÖRİSTLERİ TESLİM OLUYOR

Van Valiliği tarafından yapılan açıklamalarda, Başkale ve Mardin'in Kızıltepe ilçelerinde eli kanlı terör örgütü PKK’dan kaçan 2 terörist güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi.

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde PKK’ya yardımda bulunanlara ilişkin yapılan operasyonda, bir kalaşnikof piyade tüfeği, 10 şarjörü ile 182 fişeği ve pek fazla örgütsel doküman bulundu. Bunlarla birlikte PKK’ya yardımda bulunduğu tespit edilen 8 kişi yakalandı.