Eli kanlı terör örgütü DEAŞ' tan tamamen temizlenen Musul' da makyaj yapıp kadın elbisesi giyip kaçmaya çalışan alçak DEAŞ' lı teröristler, sakallarını  ve bnıyıklarını kesmeyi unutunca Irak güvenlik güçlerine yakalandı.

Makyaj yapıp üzerlerine geçirdikleri kadın elbisesi ile Irak' a bağlı Musul şehrinden kaçmak isteyen terör grubu DEAŞ üyesi teröristlerden biri, sakal ve bıyık tıraşı olmayı unutunca Irak güvenlik güçleri tarafından yakalanarak medyada madara oldu.

 

MAKYAJ YAPTI AMA SAKALI BIYIĞI UNUTTU

Irak askerlerinin eli kanlı terör örgütü DEAŞ' tan tamamen temizlendiği Musul' dan kaçmaya çalışan teröristin planı istediği gibi gitmedi. Irak askerlerini atlatıp Musul'dan çıkabilmek adına her türlü taklayı atan teröristler bu defa  kadın kılığına girdi. Sakal ve bıyığını kesmeyi unutunca yakayı eleverdi.

DUDAKLARI RUJLU, GÖZLERİ SÜRMELİ

Irak askerleri tarafından yayımlanan fotoğraflarda kaçmaya çalışan teröristin yüzünde pudra, dudaklarında ruj ve gözlerinde tabiri caiz ise göz makyajı mevcut. Irak ordusunun dikkatli davranması sayesinde kadın kılığna giren diğer teröristler de yakalandı ve fotoğrafları paylaşıldı. Fotoğraflarda diğer teröristler de makyajlı ve kadın iç çamaşırıyla görülüyor.