CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasından sonra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'dan İstanbul'a Adalet Yürüyüşü adı altında bir yürüyüş yapmış ve kamuoyunda epey gündem olmuştu.

Tüm bu yaşananlar üzerine Melih Gökçek, Twitter hesabından gündem yaratacak iddialarda bulundu.

İşte Gökçek'in yazdığı iddialar;

"KILIÇDAROĞLU MİT TIRLARI BELGELERİNİ GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEMİŞTİ"

"Ne demiştim. Kılıçdaroğlu adalet (!) yürüyüşünü kendi tutuklanmasından korktuğu için gerçekleştirdi. Şimdi bomba açıklamalarımı okuyun. İnanın bu duyduklarımın hepsi CHP kaynaklıdır. İçerisinde zerre yalan bilgi varsa namerdim. Şimdi koltuğunuza yaslanıp twitlerimi okuyun. Biliyorsunuz kılıçdaroğlu MİT tırları hususunda Enis Berberoğlu'na verilen belgeleri daha evveldem gördüğünü birkaç yerde itiraf etmişti.


"KILIÇDAROĞLU TUTUKLANMAKTAN ÇEKİNDİĞİ İÇİN YÜRÜDÜ"


Enis Berberoğlu'nun; "Bana bu belgeleri Cumhuriyet gazetesine götürmem için Kılıçdaroğlu verdi"Demesi Kılıçdaroğlu'nun tutuklanması ve Enis Berberoğlu'nun dışarı çıkması için yeterli. Çünkü Kılıçdaroğlu Enis'in kendisini ele vermesinden korktuğu için yürüyüş yaptı. Fakat bu yürüyüş Enis'i tatmin etmedi..."SÖYLEYİN KILIÇDAROĞLU BENİ ÇIKARTTIRSIN"

Enis şu anda kendini ziyaret eden her CHP'li ile Kılıçdaroğlu'na haber yolluyor. Enis'in içerden gönderdiği haber şu şekilde; "Söyleyin KK'ya beni derhal içerden çıkarttırsın. Benim 25 yıl içeride çürümeye niyetim yok. Size bir ay süre. Çıkartmazsanız konuşurum ve bana belgeleri kimin verdiğini açıklarım.Ömür boyu içerde yatamam,gidin KK'ya söyleyin"