Yaz aylarının gelmesiyle terör örgütü PKK' ya karşı yapılan operasyonlar arttı. Kanlı terör örgütünün yıllardır girilmeyen inlerine tek tek giren Mehmetçik, teröristlere büyük darbeler vurdu.

PKK İYİCE KÖŞEYE SIKIŞTI

Kanlı terör örgütü PKK'nın elebaşlarından Bese Hozat, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yaptığı başarılı operasyonlardan sonra açıklama üstüne açıklama yapıyor.

AK PARTİ- MHP İŞ BİRLİĞİ PKK'YI BİTİRECEK

AK Parti ile MHP'nin örgütü bitirmek için bir araya geldiğini savunan Bese Hozat, Rusya'nın bu ittifaka destek vermemesini istedi.

RUSYA'DAN YARDIM İSTEDİ

Türkiye'nin güvenilmez olduğunu ifade eden teröristbaşı, Rusya'nın güvenilir Kürtlere destek sağlaması gerektiğini söyledi.

Öte yandan TSK düzenlediği operasyonlar ile PKK'ya korku salmaya devam ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, Irak'ın kuzeyindeki Zap mevkisinde, sınır bölgesineki karakol ve üs bölgelerine saldırı hazırlığında olduğu belirlenen teröristlere karşı yapılan hava harekatında 9 bölücü terör örgütü mensubu öldürüldü.

ŞIRNAK VE HAKKARİ'DE OPERASYON

Şırnak Kınalıtepe bölgesinde arama tarama faaliyeti yapan güvenlik ekipleri, 26 teröristi etkisiz hale getirdi. 3 ayrı mağarada gerçekleştirilen aramada terör örgütü üyelerine ait çok sayıda silah ve mühimmat bulundu.