Kanlı darbe kalkışmasının gerçekleştiği 15 Temmuz gecesi, Atatürk Havalimanı'nda tanklardan kaçıp, evde televizyon izleyen CHP liderinin fotoğrafına tepkiler çığ gibi büyüdü.

FETÖ'den tutuklanan Enis Berberoğlu için Ankara'dan İstanbul'a adalet yürüyüşü başlatan Kılıçdaroğlu'nun son capsi, sosyal medyada alay konusu oldu

Kanlı darbe kalkışmasını evden izleyip, FETÖ'cülerin yargılandığında sokaklarda adalet çağrısı yapan CHP başkanına, 15 Temmuz'un yıl dönümünün yaklaştığı şu sıralarda, vatandaşlardan büyük tepkiler geliyor.

DARBE GECESİNİ BÖYLE GEÇİRMİŞTİ

15 Temmuz gecesi Atatürk Havalimanı'nda tanklardan kaçan Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni görüntüleri internete paylaşım rekorları kırdı.

TV'DEN DARBE GİRİŞİMİNİ İZLEDİ


Fotoğrafta darbe gecesini Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun evinden takip eden Kılıçdaroğlu'nun halkın direnişini televizyondan izlediği görülüyor. Oysa Kemal Bey yaptığı açıklamalarda böyle bir girişimde biz tankların önünde dururuz bu ülkenin demokrasisinin çiğnenmesine müsade etmeyiz tarzında açıkalamalar yapmıştı. Yayınlanan bu görüntüler ise bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtti.

Adalet için 420 KM yol kat eden CHP liderinin, 15 Temmuz gecesi çekilen bu fotoğrafı ise sosyal medyada gündem oldu.