CHP, lideri Kemal Kılıçdaroğlu yürüyüşünün 20. gününde "Bu yürüyüşün sonucu ne olacak sence?" sorusuna verdiği cevapla 'Türkiye'nin dünyadaki imajını zedelemek için yürüdüğünü' itiraf anlamına gelecek cümleler kullandı.

İşte Kemal Kılıçdaroğlu'nun skandal sözleri:

YÜRÜYÜŞÜN SONUCU NE OLACAK?

"Bu yürüyüşün sonucu, Türkiye’de çok şey değişecek, değişmeli. Adalet duygusu toplumun tüm kesimlerine sirayet etti, bütün dünyada Türkiye’de adaletin olmadığı yönündeki kanı pekişti, hükümetin kendisini sorgulaması lazım. "

CHP LİDERİ HDP'LİLERLE KARTEPE'DE KUCAKLAŞTI

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'na verilen cezayı bahane ederek yollara düşen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanında, FETÖ'cülerden sonra şimdi de HDP'liler birleşti. CHP'nin sözde 'Adalet Yürüyüşü'nün 19'uncu gününde Halkların Demokratik Partisi (HDP) ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülük ettiği yürüyüşçüler Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde bir araya geldi.

YÜRÜYÜŞ BAHANE PROVOKASYON ŞAHANE

Kemal Kılıçdaroğlu' nun Ankara' dan İstanbul'a yürüyüşünün aslında sadece toplumda bir kaos oluşturmak adına yapıldığı artık gün yüzüne çıktı

Yürüyüş adı altında yapılan provokasyona eli kanlı terör örgütü PKK, gezi terörizmine destek veren gruplar ve her defasında Türkiye aleyhine eylemde bulunan Alman ajan vekiller bu yürüyüşe destek verdi. 

Kılıçdaroğlu dün yaptığı konuşmada bu kaos planı için 'Bu daha başlangıç' diyerek asıl niyetlerini açıkça belli etti.