Şehit olmadan önceki son Tweetiyle yürek dağlayan 15 yaşındaki Eren Bülbül, vatan için şehit olan kahramanlardan biri olmuştu.

‘ÇOCUĞUMUN KATİLİNİ BULSUNLAR’

Ayşe Bülbül, "Eren’im gittikten sonra, ben oğlumsuz ne yapayım evi. Şimdiye kadar benim yavrularımın yatacağı yeri ,yiyeceği tabağı, hiçbirşeyi yoktu ki. Şimdiden sonra bana ev lazım değil. Evvela çocuğumun katilinin bulunmasını istiyorum. Benim yetim çocuğum olmadan karnımı doyuramam. Kimsenin haberi yok bizim ne yaşadığımızdan. Çocuğumun katillerini bulsunlar Eren'imin kanı yerde kalmasın istiyorum." dedi.

Trabzon'a bağlı Maçka ilçesinde  hain kalleşlerle çıkan çatışmada Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ile beraber şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" şeklindeki Facebook mesajı yürek dağlamıştı.

ERZAK ÇALAN TERÖRİSTLERİ GÖRDÜ

DHA'nın haberine göre kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Eren Bülbül'ün, PKK'lı alçakların girdikleri evden erzak çalarken görüp hemen askerlere haber verdiği ortaya çıktı. Eren Bülbül, PKK'lı alçakların girdiği evi göstermek için askerlerle gelirken çıkan çatışmada terörist kurşunlarına hedef olmuştu.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

Eren Bülbül'ün acı haberinin duyulmasından hemen sonra Facebook hesabından yaptığı "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" paylaşımı kısa zamanda Twitter'da #ErenİyikiVarsın etiketiyle TT olmuştu.