Büyük Birlik Partisinin (BBP) Başkanlık Divanı, Genel Başkan Mustafa Destici başkanlığında toplandı.Ve toplantıda şok kararlar alındı.

Büyük Birlik Partisinin (BBP) Toplantıdan sonra yayınlanan sonuç manifestosunda, 15 Temmuz'un birinci senesine atıfta bulunuldu.

Büyük Birlik Partisinin (BBP) Türk milletinin 249 şehit ve binlerce gaziye rağmen darbe kalkışmasına izin vermediğini hatırlatılan manifestoda, "Kuruluşumuzdan bugüne kadar, şehit lider Muhsin Başkanımızın 'Namlusunu milletine döndürmüş tanka selam durmam' kelimesini kendisine şiar edinmiş hareketimiz ve kadrolarımız bugüne kadar darbelerin her türlüsüne karşı dimdik ayakda durmuş ve kimden gelirse gelsin, kime karşı yapılırsa yapılsın yine karşı durmaya devam edecektir" açıklaması yapıldı.

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİNDE YER ALACAĞINI DUYURDU

Büyük Birlik Partisinin (BBP) tarafından yayınlanan bildiride 15 Temmuz şehitlerine rahmet okundu. "15 Temmuz hain darbe kalkışmasının seneyi devriyesi vesilesi ile yapılacak olan demokrasi nöbetleri başta olmak üzere tüm etkinliklere genel merkez, il, ilçe ve belde teşkilatları, gençlik ve kadın kolları olarak en üst düzeyde katılım sağlanacaktır" ifadelerine yer verildi.Büyük Birlik Partisinin (BBP) almış olduğu karar ile 15 Temmuz'da tüm teşkilatlarıyla meydanlarda olacağını duyurdu.