FETÖ'cülere ve PKK'lıların yurdu olan Almanya Türkiye'ye saldırmak için elinden geleni yapıyor.

"TÜRKİYE'YE GİTMEYİN UYARILARI"

Almanya'da faaliyet gösteren bir mobil GSM şirketi T-Mobile, Düsseldorf Havalimanı'nda yaptığı reklamla Türkiye'ye gitmeyin çağrısı bulundu.

Şirketin reklamında; "Halâ Türkiye'de tatil yapmak istiyor musunuz?" "100.000 T-Mobil kullanıcısı istemiyor." ifadeleri yer aldı.

Öte yandan Alman yetkilileri ve Alman basınının Türkiye^ye karşıtlığı Alman vatandaşlarda her hangi bir karşılık bulmadığı istatistik verilerle kanıtlanmış oldu.

ALMAN TURİSTLERDE TEDİRGİNLİK YOK

“Türkiye’de bir kriz gözlemlemiyoruz.” diye belirten Schiller, "Türkiye'ye yönelik tatil satışlarında azalma yaşanmıyor.

Alman müşterilerde tedirginlik yok. Almanya - Türkiye arasındaki gerginlik bizi etkilemedi.

NEREDEYSE TAMAMI

FTI Genel Müdürü Ralph Schiller açıklamalarına göre Türkiye satışlarına bakıldığımızda mevcut kapasitenin neredeyse tamamı satıldı.Şuan boş yer yok turumuzda ekstradan turlar koyup Türkiye'ye seferlerimizi gerçekleştireceğiz dedi.

ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜKSELME VAR

FTI Genel Müdürü Ralph Schiller açıklamalarına göre bir önceki yıllara göre, rezarvasyonlarda çift haneli büyüme kaydedildi ve bu sene Türkiye'ye olan ilgi geçtiğimiz yıllarda yokdu Almanya-Türkiye krizi bizi hiç etkilemedi." ifadelerini kullandı.