AK Parti'nin 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, 6-8 Ekim tarihleri arasında Afyonkarahisar'da gerçekleştirilecek.

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığını yapacağı toplantı için, NG Güral Termal Otel'de hazırlıklar yapılıyor. Görüşme, bakanlar, milletvekilleri, genel merkez yöneticileri ve parti kurucularının bir araya gelmesi ile beraber 6-8 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Bundan önceki AK Parti'nin 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı da 21-23 Ekim tarihlerinde Afyonkarahisar'da gerçekleştirilmişti.

AK PARTİ’NİN TÜRKİYE’YE KATTIĞI DEVRİM GİBİ PROJELER

TÜRKİYE HIZLI TRENLE TANIŞTI

Ankara-Eskişehir, Ankara-Konya hattı faaliyete geçirildi. Temmuz ayında Ankara-İstanbul yüksek hızlı tren açılmış olup başkentimiz Ankara ile İstanbul mesafesi 8 saatten 3 saate inmiş oldu.

ÇILGIN PROJE KANAL İSTANBUL

İstanbul'u 2 deniz geçen kente çevirecek olan Kanal İstanbul Projesi Türkiye'nin değil dünyanın gözde projeleri arasında yer almaktadır. Proje; Avrupa yakasında Karadeniz ile Marmara denizi arasında yapılması planlanan 'Kanal istanbul'un derinliğinin 25 metre, yüzey genişliğinin 140-150 metre ve taban genişliğinin 120 metre olacak.

3.KÖPRÜ ''YAVUZ SULTAN SELİM''

29 Mayıs’ta temeli atılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü 59 metre genişliği ile dünyanın en geniş, 1478 metrelik ana açıklığı ile üzerinde yaylı sistem bulunan dünyanın en uzun asma köprüsü ve 320 metreyi aşan yüksekliğiyle dünyanın en yüksek kuleye sahip asma köprüsü oldu.