Büyük şehirler başta olmak üzere yüksek ivmeli bir emlak piyasası ve konut projesi bolluğu göze çarpıyor. Özgün mimarileriyle göz alıcı rezidanslar, ihtişamlı gökdelenler ve güvenli yeşil alanlarında çocukların koşturduğu siteler özellikle değişen konut anlayışının etkisiyle her kesimden insanlar için basit meskenler değil; mutluluk, güvenlik ve huzuru birleştiren yuvalar sunuyor.

Öte yandan emlak piyasası bu kadar hareketli olunca, yatırımcılar ve ilgililer için gayrimenkule dair takip edilmesi gereken pek çok şey ortaya çıkıyor. Konunun uzmanı yeniemlak.com ekibi tarafından titizlikle hazırlanmış, konuyla alakalı her ayrıntıyı içinde barındıran bir gayrimenkul rehberi de burada yatırımcıların imdadına koşuyor.

yeniemlak.com'un gayrimenkul rehberinde güncel kira artış oranlarından ekspertiz ücretine, konut kredisi hesaplamaya emlak ve gayrimenkulle ilgili her detay mutlaka yer alıyor.

Kira artış oranları düzenli aralıklarla Tüik (Türkiye İstatistik Kurumu) tarafından kamuoyuna açıklanıyor. Kira artış oranlarını, bu oranlardaki standartları yeniemlak.com'dan öğrenebilirsiniz.

Güncel kira artış oranı ne kadar?

Güncel kira artış oranı hakkında ayrıntılı bilginin de yer aldığı yeniemlak.com; gündemi fazlasıyla hareketli emlak piyasasındaki bütün gelişmeleri, ülke çapında gerçekleştirilmekte olan ve gerçekleştirileceği açıklanan tüm konut projelerini ve emlakla alakalı akla gelebilecek her şeyi; hem yatırımcılar ve hem de yeni bir hayata yelken açmak isteyenler için bir araya getiren konuyla alakalı son derece faydalı bir internet platformu. yeniemlak.com'u takipte kalarak ülke çapında bütün konut projelerini tüm ayrıntılarıyla görüntüleyip inceleyebilir, birbirleriyle karşılaştırarak en iyi yatırım planını siz çıkarabilir ve yeni konut projelerinden de ilk siz haberdar olabilirsiniz.