Gayrimenkul sertifikası uygulamasıyla dikkat çeken Park Mavera 3, TOKİ ve Makro İnşaat ortaklığında inşa ediliyor. 723 daireden meydana gelen projede teslimler 2020 yılının Şubat ayında gerçekleştirilecek.

Park Mavera 3 projesinden 'gayrimenkul Sertifikası' uygulamasıyla pay sahibi olabilirsiniz. Ev alma gücü olmayanlar için oluşturulan bu sistemle, yatırım yapma avantajı doğuyor. Sertifika sistemi şöyle işliyor; elinizdeki para doğrultusunda Park Mavera 3 projesinden pay satın alıyorsunuz. Satın aldığınız bu pay Borsa'da işlem görüp değerlendikçe sizde kazanıyorsunuz.

Küçük birikimlerle yatırım avantajı sunan Park Mavera 3'te 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede 125 ila 135 metrekare 2+1 dairelerin fiyatları 500 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiyor. 50 bin 696 metrekare arsa üzerine kurulan Park Mavera 3, Başakşehir'de yer alıyor.

Park Mavera 3 içerisinde; Türk hamamları, fitness salonları, saunalar, açık/kapalı yüzme havuzu, otopark mevcut. Yüzde 78'i peyzaja ayrılan proje, 3. havalimanı bağlantı yoluna, 3. çevre yolu bağlantısına doğrudan katılımı olan Park Mavera 3 kuzey marmara otoyolu katılımına ise rahatça ulaşılacak yakınlıkta.

Kaynak:AA