Lokasyonu ve yatırımcıya sunduğu sosyal alanlarıyla dikkatleri üzerine çeken proje 2 bin 683 konuttan meydana geliyor.

Özyurtlar İnşaat, Ukra İnşaat'ın iflas etmesiyle yarım kalan Ukra City projesini satın alıp, tekrar inşa etmeye başladı. Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde E-5'in yanıbaşındaki Autopia projenin hemen arkasında yükselen projeye "Ödül İstanbul" adı verildi. Şehir yaşamından kopmadan konforlu ve huzurlu bir yaşam sunmayı vaat eden Ödül İstanbul projesi metrobüse sadece 100 metre uzaklıkta yer alıyor. Projeden, metrobüse yürüyerek 5 dakikada ulaşmak mümkün.

Ödül İstanbul projesi sosyal alanlar bakımından da oldukça zengin. Projede site sakinlerine her türlü imkan sunuluyor. Projedeki daireler bölgedeki fiyatların çok altında satışa çıktı.

Ödül İstanbul projesi 41 katlı 8 blok halinde yükseliyor. 39 bin 561 metrekare arsa üzerine kurulan proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Ödül İstanbul içerisinde 102 adet ticari ünite hizmet verecek.

Projede; yeşil park alanları, yüzme havuzu, tenis, kortu, futbol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, güzellik salonu, oyun parkı, çocuk kulübü, parti salonu, resepsiyon hizmeti, 7/14 güvenlik hizmeti, açık/kapalı otopark, cafe ve restaurantlar sıralanıyor.

Toplam 2 bin 785 bağımsız birimden meydana gelen Ödül İstanbul'da 1+1 daireler 64 ila 95 metrekare, 2+1 daireler 102 ila 146 metrekare, 3+1 daireler ise 160 metrekare büyüklüğe sahip. Projenin inşaatı 36 ayda tamamlanacak.

Sosyal alanlarıyla dikkatleri üzerine çeken projede daire fiyatları 179 bin TL-479 bin TL aralığında değişiyor.

Ödül İstanbul'da 24-36-60 aya kadar firma bünyesinde % 0,75 ve % 0,85 faiz oranlarıyla vade yapılıyor. Konut teslimleri 36 ay sonra gerçekleştirilecek. Ödül İstanbul'un tanıtımı ve satışları yine Özyurtlar projesi olan Nlogo'nun satış ofisinde yapılıyor.

Yayalar ve araçlar için ayrı olmak üzere kontrollü geçiş noktaları ve görüntülü intercom kamera sistemi kurulan Ödül İstanbul, E5, Tüyap Fuar Merkezi, metro ve metrobüs, cami ve parklar, devlet okulları, özel kolejler ve aile sağlığı merkezine yürüme mesafesinde yer alıyor.