Göl ve deniz manzarasını birleştiren Göl Plus projesi İnvest İnşaat, 24 Gayrimenkul ve Urke İnşaat ortaklığı imzası taşıyor. Konumuyla dikkat çeken Göl Plus, kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. Daireler göle ve denize dönük olarak planlandı. Proje, Küçükçekmece Gölü kıyısında, Yalı Caddesi üzerinde inşa ediliyor. Göl Plus'ta deniz manzaralı konutların yanı sıra cadde dükkanları ve mağazalar bulunuyor.

Yüzde 80'i 3 oda 1 salon dairelerden oluşan Göl Plus projesi TEM, E-5 ve 3. Çevreyolu bağlantıları, toplu taşıma noktaları, havaalanı, eğitim ve sağlık hizmetleri, alışveriş ve etkinlik merkezlerine oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

En düşük-en yüksek konut fiyatı: 357 bin TL-867 bin TL

En düşük-en yüksek metrekare birim fiyatı: 6 bin TL-8 bin TL

Göl Plus projesi, Invest İnşaat, 24 Gayrimenkul ve Urke İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje; Küçükçekmece Gölü'ne komşu konumda, kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ediliyor.

Göl Plus Evleri projesinde 14 kattan meydana gelen 3 blok yer alıyor. 194 konuttan meydana gelen Göl Plus Evleri projesinde yer alan daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salondan meydana geliyor.

Göl Plus Evleri projesindeki daire seçeneklerinin metrekare birim fiyatları 6 bin TL ile 8 bin TL arasında değişiyor. Proje 2019'un sonunda teslim edilecek.

İnvest İnşaat, 24 Gayrimenkul ve Urke İnşaat ortaklığı tarafından inşa edilen Göl Plus projesi 5 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 14 katlı üç bloktan oluşan projede 194 daire yer alıyor. Göl Plus'ta brüt 76 ila 114 metrekarelik 2+1 daireler, brüt 113 ila 135 metrekarelik 3+1 daireler bulunuyor.