Gayrimenkul sektöründe başarılı projelere imza atan ve bu yıl başlattığı tarihi kampanyalarla binlerce insanı ev sahibi yapan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, vatandaşın konut sahibi olabilmesi için hayata geçirdiği Dört Dörtlük Kampanya'yı 9 Haziran'a kadar devam ettirme kararı aldı.

Emlak Konut'un 49 projede geçerli olacak kampanyasıyla birlikte yatırımcıların konut sahibi olması oldukça kolaylaşıyor.

İşte kampanyanın detayları...

Dört Dörtlük Kampanya kapsamında daha önce Emlak Konut'tan ev alanlara özel ödeme seçenekleri ve indirim oranları sunuyor. Kampanya Emlak Konut'un 49 projesinde geçerli...

4 farklı ödeme seçeneği bulunuyor

Emlak Konut'un Dört Dörtlük Kampanyası'ndan faydalanmak için 1 Şubat 2017 tarihinden önce listede belirtilen projelerden konut ya da dükkan satın alan ve ödemesi Emlak Konut'a devam eden alıcılar, geçmiş döneme ait tahakkuk etmiş veya edecek olan gecikme faizi, site yönetimlerine ait ödenmemiş olan aidat, sigorta, emlak vergisi ile kampanya dönemindeki taksit ödemesi yapılacabilecek. 4 farklı ödeme seçeneği bulunuyor.

1) SEÇENEK

 Güncel borç bakiyesinin % 100’ünün (tamamının)   ödenmesi durumunda güncel borç bakiyesi üzerinden % 20 indirim yapılacaktır.  

2) SEÇENEK

Güncel borç bakiyesinin % 75’inin  ödenmesi durumunda güncel borç bakiyesi üzerinden % 15 indirim yapılarak kalan  tutar sözleşmede belirtilen aynı koşullar
ile vadelendirilecektir.
 Tüfe’li satın alan alıcılar talep etmesi halinde kalan tutar aylık % 0.50 vade farkı oranı üzerinden kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacaktır.
Örnek: Güncel borç 100.000 TL’den % 15 indirim uygulandıktan sonra kalan 85.000 TL’nin  63.750 TL’si  ödenmesi kaydıyla  kalan 21.250 TL vadelendirilecektir.)

3)  SEÇENEK

Güncel borç bakiyesinin %50’sinin  ödenmesi durumunda, güncel borç bakiyesi üzerinden % 10 indirim yapılarak kalan tutar  sözleşmede belirtilen aynı koşullar
ile vadelendirilecektir.
Tüfe’li satın alan alıcılar talep etmesi halinde kalan tutar, aylık % 0.50 vade farkı oranı üzerinden kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacaktır.
Örnek: Güncel borç 100.000 TL’den  % 10 indirim uygulandıktan sonra kalan 90.000 TL’nin  45.000 TL’si  ödenmesi kaydıyla  kalan 45.000 TL vadelendirilecektir.

4)  SEÇENEK

Güncel borç bakiyesinin % 25’inin  ödemesi, durumunda  güncel borç bakiyesi üzerinden % 5 indirim yapılarak kalan tutar sözleşmede belirtilen aynı koşullar ile vadelendirilecektir.
 Tüfe’li satın alan alıcılar talep etmesi halinde kalan tutar aylık % 0.50 vade farkı oranı üzerinden kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacaktır.