Öncelikle belirtelim, Olea Armonia By Evke'nin teslimatına Eylül 2018'de başlanacak. Evke Grup Genel Koordinatörü Mimar Murat Evke, Evke Yapı İnşaat'ın Bademli'deki Olea 43 Evleri'nin ikinci etabı olarak yeniden projelendirdiği ve Olea Armonia By Evke olarak adlandırdığı üst segment yeni konut projesinin devam ettiğini söyledi.

Bu projede şehir hayatının stres ve keşmekeşinden uzaklaşmak isteyenleri, sakin bir yaşam alanında buluşturmak istediklerinin altını çizen Evke, "Bu konuda genel olarak projelerde bir boşluk söz konusu. Biz söz konusu boşluğu Olea Armonia By Evke ile doldurmak istiyoruz" dedi.

Projenin detayları hakkında bilgiler veren Murat Evke, komşuluğu paylaşım alanı olarak hedefleyen lounge bölümünde şömineli oturma ve sohbet alanı, piyano dinleti salonu, bilardo oyun alanı, özel tasarlanmış mutfakta yemek pişirme ve birlikte yeme alanının hazırlandığını bildirdi. Projenin aynı zamanda yağmur suyuyla bahçe sulama ve güneş enerjisiyle ortak aydınlatma gibi çevreye dost detaylarıyla da dikkat çektiğini bildiren Evke, "Olea Armonia By Evke'de; jeneratör, sebze bahçeleri, elektrikli araç şarj istasyonu, bisiklet parkı da bulunuyor. Ayrıca çocuklar için oyun alanlarımız var" dedi.

Teslimat, Eylül 2018'de
Projede teslimatın 2018 yılının Eylül ayı itibarıyla başlayacağını açıklayan Evke; her daire için iki araçlık kapalı otopark, villalara özel açık-kapalı otopark ve yüzme havuzları, yine her daire için açık misafir otoparkı ile engelli otoparkının da projenin detayları arasında yer aldığını bildirdi.

Evke, şöyle devam etti: "Mudanya Feribot İskelesi'ne 10 dakika mesafede ve çevre yolunun hemen yakınında projelendirilen Olea Armonia By Evke, 22 bin metrekarelik alana kuruluyor. Projede 16 adet 3+1 daire, sekiz adet 4+1, sekiz adet 5+1 dubleks, dört adet 6+1 dubleks daire ile 24 adet ikiz dubleks villa olmak üzere anahtar teslim toplam 60 konut yer alacak."

Ofis projeleriyle üç ödüle layık görüldü
Öte yandan, Evke Yapı'nın ofis projelerine verilen ödüllere de değinen Murat Evke, Şehrin Yıldızları Gayrimenkul Ödülleri 2016'da, Evke Trade Tower ile 'Bölgesine Değer Katan Ofis Projesi'; Evke Flex Office ile de 'Yaşama Değer Katan Ofis Projesi' ve 'En İyi Ofis Projesi' ödüllerinin sahibi olduklarını söyledi.