3S Kale Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen 3S Firuze Konakları, 523 daireden meydana geliyor. Avcılar'ın en büyük konut projesi olarak lanse edilen 3S Firuze Konakları, Firuzköy Bulvarı üzerinde konumlandırılıyor. Site, 28 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor.

3S Firuze Konakları'nda teslimler 2018 yıl sonunda gerçekleştirilecek. 45 dükkan hizmet vereceği projede, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. Mimari tasarımı gereği ve ortak kat bahçeleriyle Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim olan 3S Firuze Konakları, 19 bin metrekare rekreasyon alanına sahip.

Yatay 3 bloktan oluşan projede, peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Yüzde 20 peşinatla, 36 aya kadar sıfır faiz uygulanıyor. E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi metrobüs durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece metrosuna yürüme mesafesinde yer alan 3S Firuze Konakları'nda dairelerin tavan yüksekliği brüt 3,50 metre olarak belirlendi.

3S Firuze Konakları, balkonlu mimarisiyle ön plana çıkıyor. Yere kadar uzanan pencereleriyle ferah bir yaşam sunan proje, akıllı ev sistemiyle donatılıyor. 3S Firuze Konakları içerisinde; çocuk oyun alanları, meydanlar, üst bahçenin iki yakasını birleştiren yaya köprüsü ve seyir terası bulunuyor.

Kaynak:emlaktasondakika