İstanbul'da bulunmuş olan iki havaalanında dış hatların bulunmuş olduğu bölümde unutulmuş olan eşyalar ihaleye çıkarıldı. Hava alanlarında unutulmuş olan eşyaların ihalesi yapıldı. İhalenin kazananı Alican Korkmaz, unutulmuş olan eşyaların bugün öğlen vakitlerinde satışa çıkarılacağına değindi.

ÇAĞATAY İŞ MERKEZİNDE SATIŞI YAPILACAK

Avcılar Çağatay İş Merkezi'nde satışı yapılacak olan yüzlerce son model android ve iOS cep telefonu, laptop, tablet, bilgisayar, fotoğraf makinası, bebek arabaları, bebek araç koltukları, marka güneş gözlükleri, orjinal parfümlerin gibi binlerce ürünün fiyatı yarı yarıya daha az satışa çıkarılacak.

Satışı gerçekleştirilmiş olan Alican Kormaz, "Bugün satışa çıkaracağımızın imalat piyasanın yarı ücretin de çok düşüğü alıcısını beklemekte. Vatandaşların ucuzluktan yararlanılmasını dilemekteyiz." İfadelerinde bulundu.

BAŞBAKAN YILDIRIM, DEV HAVALİMANINI İNCELEMİŞTİ

Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul'da yapımı süren üçüncü havalimanı inşaatını ve diğer gerçekleştirilen projeleri havadan incelemede bulundu. İlk olarak 150 milyon yolcu kapasitesi ile dünyadaki en büyük havalimanı olacak İstanbul Üçüncü Yeni Havalimanı inşaat sahasının incelenmesi Başbakan Binali Yıldırım, havalimanı görüntüsü ortaya çıkmış olduğunu söyledi. İlk bölümde önümde bulunan sene bitirileceğini söyleyen Başbakan Binali Yıldırım, "Dünyada ki en büyük havalimanı inşaatının hava izlemesini gerçekleştirdim. Yaklaşık havaalanının görüntüsü ortaya çıkmış durumunda." dedi.