Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın kısaltması TOKİ’ye ait İstanbul’da bulunan Başakşehir ilçesinin Kayabaşı 17. Bölge yanında yer bulan planındaki 77 tane iş yeri açık artırma ile satışı yapılıyor.

İHALE BUGÜN SAAT 13:30’DA BAŞLAYACAK

TURYAP’ın vermiş olduğu açıklamaya göre, TURYAP aracılığıyla düzenlenecek olan açık artırma, 11 Temmuz Salı günü saat 13.30’da Şişli'de bulunan Radisson Blu Hotel’de gerçekleşeceği açıklandı. Açık artırmanın düzenleneceği bugün eş zamanlı olarak internetten online katılım ile de teklif verilebileceği açıklandı.

İNTERNETTEN TEKLİF VERİLEBİLECEK

25 metrekareden 126 metrekareye kadar ölçüsü değişen iş yerlerinin 94 bin Türk Lirası’ndan başlayan ücretler ile yüzde 25 peşin, 120 ay vade ile satılacak. Taksitler, memur maaşı artışının seviyesinde endeksli olarak ilk yarı yılda güncellenecek. Açık artırmanın Halk Bankası Başakşehir Şubesi başta olmak üzerine, bankada diğer şubesinden de katılım teminatını yatırmak mümkün olacak.

Başakşehir Kayabaşı 17. Bölge’nin yakınında konumlanmış olan projelerde bir arada bulunan ticari ünitelerin küçük ve orta ölçekli işletmelere alternatif oluşturmakta. Yerleşim alanlarında bulunan alışverişin ihtiyacını karşılamaya yönelik tasarlanan iş yerleri cadde perakendeciliğine uygun inşa edilmiş.

İLETİŞİM ADRESLERİ

Katılımcıların, iş yerlerinde metrekaresi, konumlarının, başlangıç ücretleri ve diğer tüm koşullar hakkında bilgiye ulaşmak için iletişim adresleri Turyap Tel: 444 2 780 / www.turyap.com.tr üzerinden ulaşacak.