Enza Home, yatak odası modelleri arasında hem işlevsel, hem modern, hem de konfor sunan tasarımları bir arada görebilmek mümkündür. Yeni evlenenler, eşyalarını değiştirenler ya da yeni evi için mobilya bakanlar; herkes için Enza Home’un tasarımları arasında uygun bir seçenek bulunur.

Modern Stil

Yatak odası takımı seçiminde modern tasarımlar arasında seçim yapmak isteyenler mutlaka Enza Home’un koleksiyonlarını incelemeliler. Minimal dokunuşlar, zıtlığın uyumundan doğan modern stiller, retro ve vintage ayrıntıların kullanıldığı koleksiyonlar içerisinde herkesin idealindeki takımlar yer alır. Malzeme seçiminde güncelin takip edilmesi, trend renklerin kombinasyonu konusunda deneyimli ekip çalışması ile tasarımlar ortaya çıkarılır. Fikir sürecinden üretim sürecine kadar her aşama takip edilir ve modern, fonksiyonel, dayanıklı ürünler kullanıcılarına sunulur. Modern stilin devamı için lamba, abajur, ayna, nevresim takımları gibi seçimlerinizde de benzer çizgide ürünler seçerek mükemmel bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.

İşlevsel Tasarımlar

Sanılanın aksine, insanlar yatak odalarında bolca vakit geçirir. Yatak odasında geçirilen zaman ortalama sekiz saatlik uyku üzerine güne hazırlanmada kıyafet seçimi ve giyim, makyaj ve saç yapma, odanın düzenlenmesi gibi süreçler dahilinde en az salonda geçirilen zaman kadar sürer. Bu sebeple iyi bir uyku için iyi bir yatak seçimi kadar kıyafetlerinizi özenle yerleştirebildiğiniz elbise dolabı da önemlidir. Çok sayıda raf, asılan kıyafetler için uzun alanlar, kıyafetlerin rahatça yerleştirilebilmesi için geniş dolaplar gerekir. Saç ve makyajınızı en iyi şekilde yapabilmek için hoş bir aynalı şifonyer, hem işlevsel hem de modern bir görünüm sağlar. Yatak kenarlarına koyacağınız komodin üzerine abajurlarınızı yerleştirerek dekorunuzu detaylandırabilirsiniz.

Tasarıma Uygun Renkler

Tasarımlarda uygun renklerin kullanımına dikkat eden Enza Home, "dekorasyon rehberi olma" mottosu olan bir marka olarak size fikir verir. Bolero Yatak Odası içerisinde Hint cevizi ve parlak siyah malzeme kombinasyonunun dikkat çekici ve modern dokunuşlarını görebilirsiniz. Açık renklerden ve minimal tasarımlardan hoşlananlar için İdea modelinin meşe ve cam kırığı kombinasyonu ile oluşturulan tasarımındaki inceliği fark edebilirsiniz. Markanın tasarımları arasında her zevke ve yaşam stiline uygun modern tasarımları görebilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında 125 mağaza ve 2000 farklı ürün çeşidi ile sizlere ulaşan Enza Home’un mobilyaları için en yakın satış noktasını ziyaret edebilir, yatak odası takımları hakkında bilgi alabilirsiniz.