Emlak Konut GYO, "İstanbul Kayabaşı Emlak Konutu ikinci Etap Konut, Altyapı ve Çevre Düzenlemenin İnşaatları ile İstanbul’un Ataşehir ilçesinde; Okul, Spor Salonu ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binasının Yapım ve Tadilat İşleri" ihalesinde 1. Oturumu tamamlanmıştı.

EMLAK KONUT’UN PROJESİNE 28 ŞİRKET TEKLİFTE BULUNMUŞTU

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kayabaşı ikinci etap ayrıca Ataşehir Barbaros okul, spor salonu ve ilçe emniyet müdürlüğü ek hizmet binası ihalesi için toplam 28 şirket teklifte bulunmuştu. Projelerin ihalesine teklif veren şirketler ise şöyle; Gökyol, Mek Tek Yapı, Durmaz İnşaat, Siyah Kalem, Kur İnşaat, Yılmaz İnşaat, Leda Yapı, Başyapı, İntaya, Ahes, Altındağ İnşaat, Egemen İnşaat, Mehmet İnşaat, May İnşaat, Oraka İnşaat, Kalyon İnşaat, Ali Acar İnşaat, Güryapı, Mehmet Ali Ünal İnşaat, Makro İnşaat, Çakır İnşaat, DBH Global İnşaat, Özülke, Kumuşoğlu, Can inşaat, Centyapı, Seç Yapı ve Pekintaş firmaları verdi.

PROJEDE 271 KONUT YER ALMAKTAYDI

İstanbul, Başakşehir Kayabaşı 458 ada, 20 parselde konumlanmış olan Kayabaşı Emlak Konutu ikinci etap projesi 24 bin 272.40 metrekare arazinin üzerinde inşası tamamlanmasına karar verilmişti. Proje kapsamında toplam 271 konut yer almaktaydı.

EMLAK KONUT, 27 BİN TL PEŞİNATLA EV SAHİBİ YAPIYOR

Gebze Emlak Konutları üçüncü etap projesinde bulunmakta olan; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire cinslerinden oluşan 1850 tane evin, 37 bloğu bulunuyor. Gebze Emlak Konutu; açık ve kapalı otopark, sosyal tesis - süs havuzu çocuk oyun alanı, yürüyüş yolu, yüzde 70 yeşil alanı 24 saat güvenlik hizmeti ayrıca konforlu hayat sunma standartlarıyla alıcıyla buluşuyor. Sınırlı rakamlarda konutun erken gelecek olan birey kapmış olacak.

Satış hakkında bilgi almak isteyenler için telefon numarası: 0262 642 68 66 67