Toplu Konut ve Kamu Ortaklığı İdaresi Başkanlığı iştirakiyle Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Gebze’de sürmekte olan üçüncü etap projesi hem bulunduğu bölge tarafından hem de yeni ödeme şekilii ve avantajları ile satışa devam edildiği bilgisi geldi.

Gebze Emlak Konutları üçüncü etap projesinde bulunmakta olan; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire cinslerinden oluşan 1850 tane evin, 37 bloğu bulunuyor. Gebze Emlak Konutu; açık ve kapalı otopark, sosyal tesis - süs havuzu çocuk oyun alanı, yürüyüş yolu, yüzde 70 yeşil alanı 24 saat güvenlik hizmeti ayrıca konforlu hayat sunma standartlarıyla alıcıyla buluşuyor. Sınırlı rakamlarda konutun erken gelecek olan birey kapmış olacak.

Satış hakkında bilgi almak isteyenler için telefon numarası: 0262 642 68 66 67

ŞARTLAR ŞU ŞEKİLDE BELİRTİLMİŞ

Katma Değer Vergisi içinde bulunan satışın ücretini nakit olarak ödenmesi yani bunun içine banka kredisi de dahil olmak durumunda yüzde 15 indirim yapılacak.

Katma Değer Vergisi içinde olan satış fiyatının en az yüzde 7.5 peşin ücret, yüzde 7,5 satış gerçekleştiği tarihinden sonrasından 6 ayda 1 yarı ödeme, yüzde 15 konut tesliminde ara ödeme alınması kalan tutar ise 60 aya vade farksız veya aylık yüzde 0.50 vade farkı ile ya da tüfe artışı ile 120 aya kadar vade yapılması

TÜFE’li satışlarda geçerli olmak kaydı ile vadelendirilen tutarların ise her altı ayda bir her senenin 1 ve 7 aylarında Türkiye İstatistik Kurumu iştirakiyle açıklanacak Tüketici Fiyat Endeksi oranı üzerinden artacağı söylendi.