Toplu Konut ve Kamu Ortaklığı İdaresi Başkanlığı’na bağlı Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Gebze’de yapılmakta olan 3.etap projesi hem bulunduğu bölge yönünden hem de yeni ödeme şekilleri ve avantajları ile satışına devam ettiğini açıkladı.
Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesinde bulunan; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipinden oluşan 1850 adet konutun, 37 bloğu bulunmakta. Gebze Emlak Konutu; açık ve kapalı otopark, sosyal tesis - süs havuzları çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, yüzde 70 yeşil alan 24 saat güvenlik konforlu hayat sunacak. Sınırlı sayılardaki dairelerin erken gelmiş olan alacak.

ÖDEMENİN ŞARTLARI

Katma Değer Vergisi içinde bulunan satışın bedelinin nakit olarak ödebmesi yani bunun içine banka kredisi de dahil olmak durumunda yüzde 15 indirim yapılacak.
Katma Değer Vergisi içinde olan satış bedelinin en az yüzde 7.5 peşin fiyatına, yüzde 7.5 satış gerçekleştiği tarihinden ardından 6 ayda 1 ara ödeme, yüzde 15 konut tesliminde ara ödeme alınması kalan tutar ise 60 aya vade farksız veya aylık yüzde 0.50 vade farkı ile ya da tüfe artışı ile 120 aya kadar vade yapılması
TÜFE’li satışlarda geçerli olmak kaydı ile vadelendirilen tutarların ise her altı ayda bir her yılın 1 ve 7 Aylarında Türkiye İstatistik Kurumu aracılığıyla açıklanan Tüketici Fiyat Endeksi seviyesi üstünden artış yapılacak.

İletişim için telefon numarası: 0262 642 68 66 67