Miyonlarca öğrencinin merakla beklediği, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan 2017 AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Bu sorunun yanıtını tüm öğrenciler büyük bir heyacanla merak ediyor. Peki öğrencilerin merakla beklediği 2017 AÖL sınav sonucu bugün açıklanacak mı? İşte 2017 AÖL sınavı sonuçları hakkında bilmeniz gerekenler...

2017 AÖL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖL sınav sonucu, bugün itibariyle açıklacak iddialarına Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından konuyla alakalı ortaya atılan iddialara açıklama geldi. 18-19 Mart tarihlerinde Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan 2017 AÖL sınıav sonuçları bugün açıklanmayacak. Ne zaman açıklanacağı ile ilgili ise resmi bir bilgi henüz gelmedi. 2016 yılında yapılan AÖL sınav sonucu 25 Nisan'da açıklanmıştı. Bu yılda aynı tarihte açıklanacağı iddia ediliyor. Bu durumda AÖL sonuçlarının 24 Nisan Pazartesi günü açıklanacağı düşünülüyor.

2017 AÖL SINAV SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR?

2017 Aöl sınav sonucunu http: / / aolweb.aol.meb.gov.tr sitesinde açıklanacak. Sitede, T.C kimlik numarası, AÖL öğrenci şifresi ve güvenlik kodu soruluyor. Öğrenciler bu bilgileri doğru girerek giriş ekranına girebilir ve sonucunu öğrenebilir. Sınav sonuçları yazılı olarak gönderilmeyecek.