Donald  Trump'ın 'Obamacare' adlı sağlık politikasının yürürlükten kaldırılması ve bu politikanın 'kurbanları' hakkında yaptığı konuşma esnasında kameralara yansıyan bayan, konuşmadan daha fazla dikkatleri üzerine çekti.

Donald Trump'ın konuşması sırasında başını salladığı görülen bayan, masum bakışmaları ve ilginç kaş modeliyle sosyal medya kullanıcılarının, hakkında en çok yorum yaptığı şahıs haline geldi.

Donald Trump'ın basın toplantısında arka tarafında yer alan duran ilginç kaşlı bayan hakkında yapılan, Trump'ın konuşmasına da gönderme içeren sosyal medya paylaşımlarından bazıları şu şekilde:

* "Obamacare sağlık projesinin kurbanı olan kaşlar."

* "Bu kaşlar yürürlükten kaldırılmalı."

* "Bu bayan için üzüldüm. Bu basın toplantısı sona erecek ve bayan Twitter'ın en çok konuşulan ismi haline geldiğini fark edecek."diye yorumlar yapıldı.

Donald Trump basın toplantısı sonrasında bu kadın ile ilgili soruya nerden arkama geçtiğimi bende bilmiyorum .Ama görüntünün çok da kötü olmadığı sadece dikkati benden çok üzerine çektiğini ifade etti. Bunun için keşke arkama geçmeseydi diyebilirim.Fakat toplantı sona erdi benden çok o kadından bahsediliyor bu gerçekten üzücü..